Образ нареченого на весіллі повинен бути елегантним, вишуканим і підходити під обраний наряд нареченої. Тому дуже важливо підібрати правильний костюм, який би ідеально сидів по фігурі.
Модні фасони і моделі
Щорічно дизайнери пропонують різні фасони і колірні поєднання весільних костюмів для чоловіків. Традиційний чорний костюм в цьому сезоні не на піку популярності, але як і раніше вважається класикою весільної моди. Актуальні моделі коричневих, білих, сріблястих, синіх, сірих і фіолетових кольорів.
Види весільних костюмів розрізняються, перш за все, кроєм піджаків. Серед них смокінги, фраки, сюртуки, костюм-трійка, класичний костюм або костюм-візитка.
Для смокінга характерний подовжений однобортний або двобортний піджак з атласними або шовковими в рубчик лацканами. Сорочку надягають з коміром-стійкою. Штани з лампасами прямого крою надягають або з підтяжками, які приховані за жилетом, або з поясом-кушаком.
Чорний смокінг є найбільш традиційним, рідше для пошиття використовують темно-синю тканину. Однак, якщо торжество проходить влітку, то доречно буде одягатися в смокінг білого кольору. Особливо шикарно і неординарно виглядає оксамитовий смокінг, він відповідає вимогам справжніх цінителів смаку.
Класичний весільний костюм включає в себе піджак та брюки різних кольорів і фасонів. Він є більш практичним на відміну від смокінга, оскільки його доречно надягати і після торжества на роботу, на ділові зустрічі і офіційні заходи.
Ще один костюм для особливих випадків – фрак. Його піджак спереду короткий, а ззаду подовжений у вигляді вузьких фалд. Штани досить вузькі і з боків прикрашені подвійними шовковими ламапсамі. Його носять з білою сорочкою, білим жилетом і білим метеликом.
Молодіжні, приталені, трійка, незвичайні і оригінальні (приклад -фрак)
Як правило, якщо весілля проходить в холодну пору року, то костюм вибирають з вовни. Він відмінно виглядає і зберігає тепло.
Якщо ж весілля призначене на літо, середину весни або початок осені, то можна звернути увагу на такі тканини, як льон, бавовна й шовк. Однак, прослідкуйте, щоб в такій тканині містився певний відсоток еластану – без нього тканина буде дуже швидко м’ятися і виглядати не кращим чином.
Варіант весільного костюма нареченого, в якому відсутній піджак, не такий рідкісний. Особливо це актуально жарким літом. Це рішення популярно для весіль, організованих в нетрадиційному стилі.
Піджак з успіхом можна замінити жилетом або ефектними підтяжками. Якщо вибрати вдалий яскравий колір, то вони стануть помітною прикрасою.
Жилетка давно перестала бути лише доповненням до костюму. Вона може бути самостійним елементом.
Модельєри пропонують нареченим величезний вибір жилетів на будь-який смак. Тканини, текстури і фасони дозволять зробити весільний образ цікавим і незвичним.
Хоча весільний костюм – одяг досить традиційний, але виглядати строго і манірно йому зовсім не обов’язково. Сучасні моделі дозволяють нареченим вибрати костюм на будь-який смак. Яскраві і соковиті відтінки теж вітаються і при належному фасоні виглядатимуть неймовірно гарно і святково.
До вибору типу тканини потрібно поставитися не менше відповідально, ніж до інших аспектів. Від неї залежить, наскільки костюм виявиться зручним і як довго буде зберігати презентабельний вигляд (тобто не буде м’ятися, деформуватися).
Доставити клопоти можуть товсті, блискучі матеріали, штучні тканини і деякі натуральні, наприклад, льон, який занадто сильно мнеться. Але ж нареченому потрібно виглядати бездоганно цілий день і частину ночі.