Главная ⁄ Подарунки

Подарунки

ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ

Достойний  вибір подарунка для улюбленого чоловіка, родича, партнера по бізнесу – подарунковий сертифікат на придбання костюма. Завдяки такому рішенню, Ви підносите красивий подарунок, який чоловік може підібрати на свій смак, вибрати свій розмір і підкоригувати будь-які нюанси під свою фігуру. Так само доповнити образ аксесуарами у вигляді пояса, запонок, краваток. Сертифікат можна придбати на будь-яку суму, а клієнт, який підбиратиме собі костюм по сертифікату, зможе легко розрахуватися цим сертифікатом, або ж доплатити переліміт по сумі в касу. Порадуйте своїх близьких вишуканим подарунком, який підкреслить Ваше почуття стилю і продемонструє Вашу турботу!

Чекаємо Ваші заявки на сертифікати за тел: моб. +38(067)336-30-81
моб. +38(063)951-63-31 (Viber WhatsApp)

БРЕНДОВАНА ПОДАРУНКОВА УПАКОВКА

Корпоративні свята, дні народження, ювілеї, особисті свята партнерів і колег, наш магазин може допомогти Вам у виборі подарунка на будь-який з цих випадків. Підібравши потрібний Вам костюм, або сорочку, або аксесуари, Ви стикаєтеся з наступним питанням: як презентувати Ваш подарунок красиво, щоб він виглядав стильно і святково. Кожен подарунок підібраний з любов’ю, але його упаковка грає не останню роль. Ми із задоволенням допоможемо Вам в цьому питанні. Наша команда подбає про те, щоб Ваш презент виглядав солідно, стильно і красиво. Розміри, колір, дизайн – наші менеджери узгодять з Вами всі деталі, щоб Ви залишалися задоволені своїм презентом.

Щоб отримати персональну консультацію зателефонуйте: моб. +38(067)336-30-81
моб. +38(063)951-63-31 (Viber WhatsApp)

Продовжуючи роботу з сайтом volodarka.com, ви підтверджуєте використання сайтом cookies вашого браузера з метою поліпшити пропозиції і сервіс на основі ваших уподобань та інтересів Зрозуміло