Главная ⁄ Ательє

Ательє

Чоловічий костюм, дуже чітко визначає статус власника, демонструючи його смак, відчуття стилю і соціальний рівень.

Повірте, Ваш зовнішній вигляд – запорука успіху кожної угоди, продуктивного спілкування і позитивного результату. Адже костюм – візитна картка, Ваша презентація при зустрічі.

У випадку з пошиттям костюма на замовлення, вираз «підкреслює індивідуальність» набуває буквальне значення. Адже такий костюм враховує всі особливості фігури і ставати по-справжньому особистою річчю.

Костюм, зшитий на замовлення для Вас, дарує відчуття унікальності – Вам не потрібно відповідати стандартним мірками, за якими шиють костюми для продажу в магазинах і бутиках. Тепер, не Ви підлаштовуєтесь, під одяг, а він підлаштовується під Вас. Логічно, погодьтеся. Це додає впевненості в собі і самоповаги – Ви гідні кращого!

Ви гарантовано отримаєте ексклюзивну річ, яка ніколи не зустрінеться зі своїм «двійником». Цей привілей недоступний власникам костюмів, придбаних в магазинах.

Ви приходите в ательє, де досвідчені майстри консультують Вас не тільки по дизайну майбутнього костюма, але і по вибору тканин. Залежно від приводу, пори року, Вашого віку і звичок, вони підберуть матеріали, які найбільше підходять для створення Вашого костюма.

Очікуємо Вашу заявку на консультацію у фахівця за тел.:

+38 098 048 02 04

Продовжуючи роботу з сайтом volodarka.com, ви підтверджуєте використання сайтом cookies вашого браузера з метою поліпшити пропозиції і сервіс на основі ваших уподобань та інтересів Зрозуміло