Главная ⁄ Про компанію ⁄ Виробництво

Виробництво

mujОсоблива гордість та головний капітал швейної фабрики – кваліфіковані фахівці і устаткування.

ХХI сторіччя внесло свої корективи – тепер виробничі лінії і процеси оснащені за останнім словом техніки.

У розпорядженні підприємства знаходиться унікальне високопродуктивне устаткування від провідних світових виробників:

  • система конструювання “ASSIST”, німецькі розкрійні комплекси “BULLMER”,  американський розкрійний комплекс “GERBER”.
  • пошивне обладнання “DURKOPP ADLER”, “PFAFF”, “JUKI”.
  • лінія волого-теплової обробки “VEIT KANNEGIESSER”.

Технології, що застосовуються, суттєво полегшують роботу над створенням, підготовкою та пошиттям моделей, а також, забеспечують високу якість крою деталей. Усі вироби проходять високу технологічну обробку та ретельну перевірку якості.


 

vyrob

Що стосується вибору сировини, купуються легкі та високоякісні тканини від провідних виробників Західної та Східної Європи, а також Азії.

За останні 10 років, в результаті модернізації, підприємству вдалося збільшити виробництво продукції в 2 рази, а продуктивність праці – в 3 рази. Сьогодні на “Володарці” працюють до 1000 чоловік, які за рік випускають півмільйона штук швейних виробів.

 


Індивідуальний технологічний та професійний підхід дозволяють створювати одяг високої якості на всіх рівнях виробництва – від розкрою до кінцевої волого-теплової обробки.

В колекції “Володарки” більш ніж 100 моделей власної розробки. Ознайомитись з колекцією наших виробів та останніми новинками асортименту можна на сайті www.volodarka.com та в наших фірмових торгових точках. Для представників ділових партнерів при фабриці облаштовано асортиментний кабінет.

Продовжуючи роботу з сайтом volodarka.com, ви підтверджуєте використання сайтом cookies вашого браузера з метою поліпшити пропозиції і сервіс на основі ваших уподобань та інтересів Зрозуміло