Главная ⁄ Про компанію ⁄ Історія Володарки

Історія Володарки

Історія ПАТ “Володарка” починається з 1923 року, коли профспілка швейників вирішує організувати в Вінниці майстерню для безробітних кравців.

Перший колектив складався з 15-ти чоловічих і жіночих майстрів, які працювали на власному устаткуванні в орендованому приміщенні, і займалися оновленням старого одягу. Поступово відкриваються нові цехи і напрями – невелика майстерня перетворюється на фабрику.


 

У 1928 році швейній фабриці було надано ім’я Володарського. До 1933 року частка фабрики складала 10% всієї валової продукції швейних підприємств України. До 90-х років ХХ ст. підприємство працює в комплексі з п’ятьма фабриками Вінницької області. Спеціалізація вже майже 100 років залишається незмінною – це класичний чоловічий одяг.

Фабрика ім. Володарського завжди тримала високу планку і неодноразово одержувала звання “Підприємства високої культури виробництва”, щорічні подяки Міністерства легкої промисловості СРСР, інші відзнаки і нагороди.

Після розпаду Радянського Союзу зникають традиційні ринки збуту, але з’являються нові – це Західно-Європейський регіон, зокрема Німеччина.

 


Фабрика починає займатись пошиттям швейних виробів для відомих європейських брендів чоловічого одягу, що дозволяє накопичити безцінний виробничий досвід, створити собі і’мя, налагодити ділові контакти.

З квітня 1994 року швейна фабрика ім. Володарського змінює організаційну форму і починає свою роботу як ПАТ “Володарка”, а до березня 1996 року, шляхом приватизації, фабрика переходить у власність колективу.


 

Співпраця з інофірмами диктує вищі стандарти якості продукції, для досягнення чого проводиться технічне переозброєння.

Підприємство самостійно купує сучасне високопродуктивне устаткування і своїми силами проводить переоснащення виробничо-технічної бази.

Сьогодні в руках колективу унікальні швейні технології високого світового рівня, що дозволяє підвищувати продуктивність праці та інші виробничі показники і значно економити ресурси.

 


 

Через десятиліття самостійної роботи в нових ринкових умовах, ПАТ “Володарка” є визнаним брендом у сфері виробництва і продажу високоякісного чоловічого класичного одягу. Вона по праву є лицем та гордістю національної швейної індустрії.


Продовжуючи роботу з сайтом volodarka.com, ви підтверджуєте використання сайтом cookies вашого браузера з метою поліпшити пропозиції і сервіс на основі ваших уподобань та інтересів Зрозуміло